Originální certifikované výrobky v dárkovém balení

19. 12. 2011

Přispějete na provoz Diakonie v Litoměřicích!

Zakoupením certifikovaných výrobků z chráněných dílen v Litoměřicích a v Terezíně získáte nejen krásný dárek, ale navíc podpoříte činnost Diakonie. Výrobky jsou originální, určené pouze k těmto účelům a jsou opatřené certifikátem - osvědčením o Vaší podpoře. Nelze je zakoupit v běžném prodeji.

Jejich hodnota je dána složením dárkového balení >>

Foto výrobku  Popis  Cena
Typ 1 - kvalitní káva Bristot, svíčka, ozdoba  500,-
Typ 1 - kvalitní káva Bristot, svíčka, keramické Vánoční ozdoby 800,-
Typ 1 - dva originální šálky s podšálky, 2 kvalitní kávy Bristot, svíčka 2 000,-
Typ 2 - kvalitní káva Bristot, svíčka, ozdoba  500,-
Typ 2 - kvalitní káva Bristot, svíčka, keramické Vánoční ozdoby 800,-
Typ 2 - dva originální šálky s podšálky, 2 kvalitní kávy Bristot, svíčka 2 000,-
Typ 3 - kvalitní káva Bristot, svíčka, ozdoba  500,-
Typ 3 - kvalitní káva Bristot, svíčka, keramické Vánoční ozdoby 800,-
Typ 3 - dva originální šálky s podšálky, 2 kvalitní kávy Bristot, svíčka 2 000,-
Typ 4 - dva originální šálky s podšálky, 2 kvalitní kávy Bristot, svíčka 2 000,-
Typ 5 - dva originální šálky s podšálky, 2 kvalitní kávy Bristot, svíčka 2 000,-

Výrobky objednávejte emailem: sluzby.litomerice@diakonie.cz nebo telefonicky:  416 734 438 (Měhýžová),
774 120 002 (Burdová).

Výrobky je možné si vyzvednout osobně (adresa: Rooseveltova 7, 9, Litoměřice, ve všední dny od 7:00 do 15:00) nebo je můžeme zaslat poštou (na dobírku, fakturu + poštovné dle tarifů).

Děkujeme za Vaši podporu.