Diakonie v Litoměřicích

Výrobky našich chráněných dílen

Výrobky našich chráněných dílen

Prohlédněte si náš Katalog výrobků

Kdo jsme?

Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích je součástí Diakonie Českobratrské církve evangelické. Vzniklo jako nestátní nezisková organizace v roce 1992 s cílem pomáhat lidem z okraje společnosti. Původní azylové centrum se postupně proměňovalo podle potřeb klientů, až vyrostlo do nabídky služeb, jejichž smyslem je podpora sociálně slabých a lidí se zdravotním postižením, především jejich integrace do společnosti a na trh práce.

Výstava Památníku Terezín "Mám se v Terezíně velice dobře...?"

Výstava Památníku Terezín "Mám se v Terezíně velice dobře...?"
29. 1. 18:00 — 26. 2. 22:00

Zveme Vás na výstavu úspěšných prací 18. ročníku výtvarné soutěže pořádané Památníkem Terezín, která se uskuteční v Multifunkčním prostoru Okamžik.

Výstava nese název "Mám se v Terezíně velice dobře...?" a bude zahájena vernisáží v pátek 29.1.2016.

Výstavu si můžete prohlédnout do 26.2. ve všední dny od 15:00 do 22:00 (mimo dobu pronájmů sálu). Otevření výstavy Vám zajistí pracovníci přilehlé čajovny Hóra.

 

Větším skupinám zájemců o prohlédnutí výstavy (školy, zájmové skupiny atd.) lze po domluvě zajistit otevření výstavy i v dopoledních hodinách.

 

Kontakt:

Zuzana Hájková

mail: okamzik.litomerice@diakonie.cz

tel.: 739 244 842

 

       logo_UK_2016             
                     

                              

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha