Diakonie v Litoměřicích

Výrobky našich chráněných dílen

Výrobky našich chráněných dílen

Prohlédněte si náš Katalog výrobků

Kdo jsme?

Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích je součástí Diakonie Českobratrské církve evangelické. Vzniklo jako nestátní nezisková organizace v roce 1992 s cílem pomáhat lidem z okraje společnosti. Původní azylové centrum se postupně proměňovalo podle potřeb klientů, až vyrostlo do nabídky služeb, jejichž smyslem je podpora sociálně slabých a lidí se zdravotním postižením, především jejich integrace do společnosti a na trh práce.

Výstava ak.mal. Evy Vejražkové - akvarely a kresby

Výstava ak.mal. Evy Vejražkové - akvarely a kresby
4. 3. 18:00 — 29. 4. 18:00

Zveme Vás na výstavu akvarelů a kreseb ak.mal. Evy Vejražkové, která se uskuteční v Multifunkčním prostoru Okamžik a bude zahájena vernisáží v pátek 4.3.2016 v 18:00. 

Výstavu pořádá Svobodná základní škola, o.p.s.

Výstava bude k vidění do 29.4.2016, ve všední dny od 15:00 do 22:00 (mimo dobu pronájmů sálu). Otevření výstavy Vám zajistí pracovníci přilehlé čajovny Hóra.

Větším skupinám zájemců o prohlédnutí výstavy (školy, zájmové skupiny atd.) lze po domluvě zajistit otevření výstavy i v dopoledních hodinách.

 

 

       logo_UK_2016             
                     

                              

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha