Diakonie v Litoměřicích

Výrobky našich chráněných dílen

Výrobky našich chráněných dílen

Prohlédněte si náš Katalog výrobků

Kdo jsme?

Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích je součástí Diakonie Českobratrské církve evangelické. Vzniklo jako nestátní nezisková organizace v roce 1992 s cílem pomáhat lidem z okraje společnosti. Původní azylové centrum se postupně proměňovalo podle potřeb klientů, až vyrostlo do nabídky služeb, jejichž smyslem je podpora sociálně slabých a lidí se zdravotním postižením, především jejich integrace do společnosti a na trh práce.

Studenstká výstava autorských knih a sítotiskových plakátů

Studenstká výstava autorských knih a sítotiskových plakátů
13. 1. 15:00 — 27. 1. 22:00

Zveme Vás na výstavu prací studentů ateliéru GDO - VOŠ obalové techniky a SOŠ ve Štětí pod vedením Marka Rubce a Petra Kalouse, která se uskuteční v Multifunkčním prostoru Okamžik a bude zahájena vernisáží ve středu 13.1.2016 v 15:00. 

Výstava bude k vidění do 27.1.2016, ve všední dny od 15:00 do 22:00 (mimo dobu pronájmů sálu). Otevření výstavy Vám zajistí pracovníci přilehlé čajovny Hóra.

Větším skupinám zájemců o prohlédnutí výstavy (školy, zájmové skupiny atd.) lze po domluvě zajistit otevření výstavy i v dopoledních hodinách.

 

       logo_UK_2016             
                     

                              

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha